Varbase Total Control Dashboard (9.1.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: Filters
kk: Фильтерлері
