Varbase Total Control Dashboard (9.1.8) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Yes
ms: Ya

en: no
ms: tidak

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Dashboard
ms: Papan pemuka
