Varbase Workflow (2.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Moderated content
it: Contenuto moderato

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: Updated
it: Aggiornato

en: User
it: Utente

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Simple
it: Semplice

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Moderation state
it: Stato moderazione

en: Master
it: Principale

en: Get the actual content from a content revision.
it: Ottieni il contenuto effettivo da una revisione del contenuto.
