Varbase Workflow (2.0.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Moderated content
pl: Treść moderowana

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Simple
pl: Prosto

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - none -
pl: - brak -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Find and moderate content.
pl: Znajdź i moderuj zawartość.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
pl: Brak moderowanej zawartości. Wymieniono tutaj oczekujące wersje zawartości, takie jak szkice.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
