Varbase Workflow (2.0.15) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Moderated content
be: праверанае (адмадэраванае) змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па
