Varbase Workflow (2.0.18) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Moderated content
hu: Moderálandó tartalmak

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Offset
hu: Eltolás

en: - none -
hu: - nincs -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Asc
hu: Növ

en: Get the actual content from a content revision.
hu: Aktuális tartalom egy tartalomváltozatból.

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Find and moderate content.
hu: Tartalom keresése és moderálása.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
hu: Jelenleg nincs moderálandó tartalom: itt csak a várakozó állapotúak (például vázlatok) jelennek meg.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
