Varbase Workflow (3.0.13) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
