Varbase Workflow (3.0.19) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
