Varbase Workflow (3.0.19) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Moderated content
az: Moderasiya edilmiş məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Save as
az: Digər yadda saxlama

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Get the actual content from a content revision.
az: Məzmun təftişindən faktiki məzmunu əldə edin.

en: Editorial
az: Redaksiya

en: Find and moderate content.
az: Məzmunu tapın və nəzarət edin.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
az: Moderasiya edilmiş məzmun yoxdur. Qaralamalar kimi məzmunun yalnız gözlənilən versiyaları burada verilmişdir.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et
