Varbase Workflow (3.0.7) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
