Varbase Workflow (3.1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Moderated content
ur: معتدل مواد

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: « First
ur: » ابتدائی
