Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: More
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
