Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: More
kk: Толығырақ...

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Count
kk: Саны

en: Table
kk: Кесте
