Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Moderated content
kn: ಸೌಮ್ಯಗೊಳಿಸಿದ ವಿಷಯ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Simple
kn: ಸರಳ
