Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Moderated content
mg: Lahatsoratra voamarina

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Language
mg: Teny

en: More
mg: Tohiny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
