Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: - All -
mk: - Сите -
