Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: More
ne: थप

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Table
ne: तालिका

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
