Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: More
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
