Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Language
si: භාෂාව

en: More
si: තව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
