Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: More
sl: Več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Count
sl: Število

en: Table
sl: Tabela
