Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: More
sq: Akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: Table
sq: Tabela
