Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: More
sr: Више

en: Edit
sr: Измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог
