Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Moderated content
sv: Modererat innehåll

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Language
sv: Språk

en: More
sv: Mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Filter
sv: Filtrera

en: Count
sv: Antal

en: Desc
sv: Fallande

en: Table
sv: Tabell

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Simple
sv: Enkel

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Save as
sv: Spara som

en: @interval ago
sv: @interval sedan

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Asc
sv: Stigande

en: Get the actual content from a content revision.
sv: Erhåll det nuvarande innehållet från en versions innehåll.

en: Editorial
sv: Redaktionell

en: Find and moderate content.
sv: Hitta och moderera innehåll.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
sv: Inget modererat innehåll tillgängligt. Endast väntande versioner av innehåll, till exempel utkast, listas här.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera

en: @interval hence
sv: @interval därav
