Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Language
ta: மொழி

en: More
ta: மேலும்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
