Varbase Workflow (3.1.0-beta3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Count
th: จำนวน

en: Table
th: ตาราง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Get the actual content from a content revision.
th: เนื้อหาที่เกิดขึ้นจริงจากเนื้อหาที่แก้ไข
