Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: More
af: Meer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Filter
af: Filtreer

en: Table
af: Tabel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
