Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Moderated content
ar: محتوى خاضع للإشراف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: More
ar: المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: مستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Filter
ar: انتقاء

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Table
ar: جدول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Save as
ar: حفظ كـ

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Moderation state
ar: حالة الإشراف

en: Asc
ar: تصاعدي

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ar: لا يوجد محتوى خاضع للإشراف يتم سرد فقط الإصدارات المعلقة من المحتوى ، مثل المسودات ، هنا.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ar: مسودة

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ar: منشور

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ar: نشر
