Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: More
bg: още...

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Table
bg: Таблица

en: Apply
bg: Търси
