Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Language
bn: ভাষা

en: More
bn: আরও

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Table
bn: টেবিল
