Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
