Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Moderated content
cs: Moderovaný obsah

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: More
cs: Více

en: Edit
cs: Upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Filter
cs: Filtr

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Table
cs: Tabulka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
