Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Language
cy: Iaith

en: More
cy: Mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Table
cy: Tabl

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
