Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: More
el: Περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Simple
el: Απλό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
