Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Moderated content
eu: Neurridun edukina

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: More
eu: Gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Simple
eu: Sinplea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
