Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Language
fil: Wika

en: More
fil: marami pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Filter
fil: Salain
