Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Moderated content
hy: Մոդերացված բովանդակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: More
hy: Ավելին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Count
hy: քանակ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: @interval hence
hy: @interval անց
