Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: More
jv: Lengkapé

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Filter
jv: Saring

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
