Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: More
ka: მეტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
