Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Moderated content
lt: Moderuojamas turinys

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: More
lt: Daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Table
lt: Lentelė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Simple
lt: Paprastas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Save as
lt: Išsaugot kaip

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
