Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Moderated content
mn: Хянасан мэдээллүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Table
mn: Хүснэгт
