Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Language
ms: Bahasa

en: More
ms: Lagi

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Filter
ms: Tapis

en: Count
ms: Bilangan

en: Desc
ms: Menurun

en: Table
ms: Jadual

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
