Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: More
nn: Meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
