Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: More
os: Ноджы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
