Varbase Workflow (3.1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
