Vardot Support (1.1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Count
hu: Mennyiség

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Duplicates
hu: Duplikátumok

en: Duplicate titles
hu: Dupla címek

en: Taxonomy vocabularies
hu: Taxonómiaszótárak

en: Expiration of cached pages
hu: Gyorsítótárazott oldalak elévülése
