Varnish purger (8.x-1.11) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
