Varnish purger (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Scheme
fr: Schéma

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: Header
fr: Entête

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Connection timeout
fr: Dépassement du temps de connexion imparti

en: Headers
fr: Entêtes

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Request
fr: Requête
