Varnish purger (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ
