Varnish purger (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Path
cy: Llwybr

en: Header
cy: Pennawd

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Performance
cy: Perfformiad
