Varnish purger (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Header
et: Päis

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Performance
et: Jõudlus

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Request
et: Saada
